O nas

świątecznie, Świętokrzyskie Smaki
O nas słów kilka, o naszym gospodarstwie agroturystycznym Świętokrzyskie Smaki.

O przyjmowaniu Gości w naszych skromnych progach zdecydowaliśmy w 1997 roku. Do dyspozycji wczasowiczom oddaliśmy pokój 3 osobowy. Nie mając żadnego doświadczenia „marketingowego” cierpliwie czekaliśmy na pierwszych Gości. Trwało to, ten stan oczekiwania, prawie 2 lata.

W sytuacji kosmicznego niedoboru w bazie noclegowej w Regionie Świętokrzyskim, mówiąc delikatnie to było nieporozumienie.  W styczniu 1999 roku dotarły do nas 2 osoby, sympatyczni i wytrawni turyści. Rozmowy z nimi skutecznie zachęciły nas do przeznaczenia 2 następnych pokoi dla Gości.

Około 2 miesiące przed naszą pierwszą „majówką” rozdzwonił się telefon, skrzynka meilowa przepełniała się. Baza obiektów takich jak nasz była skromniutka, a zainteresowanie wynajmem pokoi rosło niemal z dnia na dzień. Zaczęła się moda na wypoczynek na wsi i rosło zainteresowanie raczkującą w Polsce AGROTURYSTYKĄ.

Pierwszy rok przyjmowania Gości był więcej niż zachęcający. Z większością z nich mamy kontakt do dziś pomimo, że to już 19 lat od „inauguracji”!!!

Jesteśmy rolnikami, gospodarstwo od początku jest walorem szczególnie dla rodzin. Dzieci lubią kontakt ze zwierzętami. Plody rolne z gospodarstwa znakomicie zasilają naszą kuchnię, a jedzonko przez to jest najwyższej jakości. Choć nasza kuchnia jest tradycyjna, domowa. Ale to także jest dla wielu z naszych Gości walorem.

o nas Świętokrzyskie Smaki kasze
o nas Świętokrzyskie Smaki kasze

Nasza oferta nie zmienia się od początku. To ciągle jest agroturystyka z mocnym akcentem agro. Jeżeli lubicie domową kuchnię naszych mam i babć, klimat rodzinnego domu, chcecie przy okazji pobytu poznać świętokrzyskie to nasz dom i nasza oferta jest dla Was.

Serdecznie zapraszamy.
o nas Agroturystyka Świętokrzyskie Smaki sylwestrowa noc
o nas agroturystyka.agro.pl Świętokrzyskie Smaki

Nasze Świętokrzyskie Smaki
Nasze Agrowczasy