agroturystyka

agroturystyka agro

agroturystyka.agro.pl, zapraszamy, jeżeli już tu jesteście, do poświęcenia Waszego czasu na poznanie treści zawartych!

stado Świętokrzyskie Smaki agroturystyka.agro.pl
stado Świętokrzyskie Smaki

Witamy na naszej stronie. Prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne i jesteśmy rolnikami i to jest właśnie ta agroturystyka agro pl. Wyjazdy wypoczynkowe na wieś mają długą historię i chyba trudno byłoby się doszukać ich początków.

W przestrzeni kilkudziesięciu lat z „wczasów pod gruszą” wypoczynek na wsi zmienił się w agroturystykę. Te dwa pojęcia znaczą to samo, lub raczej tak było jeszcze kilkanaście lat temu. Kiedy zaczynaliśmy przygodę z goszczeniem wczasowiczów  w naszych skromnych progach to była to właśnie agroturystyka. Wczasy pod gruszą w naszym gospodarstwie to już 19-letnia historia.

Dobry produkt za stosunkowo małą kasę zdobył sobie szybko dużą ilość fanów. Gości doceniających życie bliżej natury, doskonałą niemal kuchnię i serdeczną gościnność.

To nie umknęło obiektom, które przyjmowały na wypoczynek klientów. Powstały w ogromnej ilości  nowe „gospodarstwa agroturystyczne”. Powstała nowa, zupełnie inna od pierwotnej formuła wypoczynku na wsi. Często w oderwaniu od rolnictwa.

Dlatego też dla naszych potencjalnych gości wysyłamy ten sygnał. Jeżeli lubicie wieś, zwierzęta i ludzi to zapraszamy do nas do naszej tradycyjnej agroturystyki, która funkcjonuje razem z agro czyli gospodarstwem.